Якісний регулярний догляд за технікою продовжує термін її експлуатації. Вартість чищення в порівнянні з справжнім ремонтом або заміною перегорілих деталей невелика - це зобов'язаний дозволити собі кожен.

Профілактика дешевше лікування!

Коли потрібна профілактична чистка ноутбука і навіщо?

Всім відомо, що профілактика завжди обходиться дешевше, ніж лікування. А вашему комп'ютеру, як і нам з вами, дуже корисний професійний профілактичний огляд. Адже саме він допоможе істотно знизити ризик серйозної поломки вироби. Регулярне чищення від пилу який потрапляє на охолоджуючу систему і материнську плату та заміна затверділої, яка втратила свої теплопровідні властивості термопасти на радіаторах процесора і відеочіпа знижує ймовірність виходу з ладу через перегрів, що може потребувати потім дорогого ремонту. Чистка операційної системи від вірусів, дефрагментація файлової системи, оновлення програм та інші заходи не тільки підвищать продуктивність комп'ютера, але і стабільність його роботи.

Ноутбук нагрівається в процесі роботи. Якщо деталі які гріються не охолоджувати, вони можуть перегрітися і згоріти, тому для охолодження застосовується примусова система відводу нагрітого повітря за допомогою вентиляції. У комп'ютерів першого покоління, які називалися ЕОМ (електронно-обчислювальні машини) і займали часом цілу будівлю, громіздкі вентилятори розміщувалися в підвалі. У сучасного ноутбука вентиляційна система охолодження компактна, а іноді і дуже мініатюрна. Ускладнюється це все малими розмірами і щільним монтажем елементів всередині корпусу.

СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ НОУТБУКА АНАЛОГІЧНА ПИЛОСОСУ.
РАЗОМ З ПОВІТРЯМ ЗАСМОКТУЄТЬСЯ ПИЛ, ЯКИЙ ЩІЛЬНИМ ШАРОМ ОСІДАЄ:

• на вхідних повітряних решітках, які забиваються шаром пилу, що ускладнює потрапляння свіжого повітря всередину вентиляційної системи

• на поверхні всієї материнської плати, створюючи ковдру, під якою всі електронні елементи ще більше нагріваються, підвищуючи загальну температуру всередині ноутбука

• на ячеистой решітці радіатора, закриваючи вихід гарячого повітря зсередини ноутбука

• на крильчатці вентилятора, викликаючи труднощі і дисбаланс обертання, а потім заклинювання вентилятора

ОЗНАКИ НЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕГРІВУ:

• висока температура корпусу

• шумна робота вентилятора

• повітря майже не виходить або рух його ледве відчутно

• ноутбук «гальмує» при роботі

Остання стадія перед вигоранням чіпів це коли ноутбук вимикається під час роботи. А такий захист багаторазово спрацьовувати не може. Після цього вигорають від високої температури і постійного перегріву електронні компоненти, що виводить ноутбук з робочого стану.

При наявності таких «симптомів», потрібно вживати невідкладних заходів. Якщо відреагувати своєчасно і провести профілактичну чистку ноутбука від пилу, то після цього він знову буде працювати бездоганно.

Рекомендується проводити профілактичну чистку регулярно, з періодичністю від півроку до півтора років, в залежності від швидкості засмічення ноутбука. Це обумовлено, також, терміном якісної роботи теплопроводящей термопасти, яка після року роботи, поступово, втрачає свої властивості.

Чистка ноутбука в сервісному центрі ДКТ проводиться за такою схемою:

  1. Повна розборка ноутбука
  2. Демонтаж системи охолодження
  3. Заміна термопасти на чіпах і заміна теплопровідников
  4. Доработка, при необхідності, системи охолодження ноутбука
  5. Чистка і обслуговування вентилятора ноутбука
  6. Продув вентиляційних отворів стисненим повітрям
  7. Протирання компонентів засобами для чищення
  8. Монтаж системи охолодження й зборка
  9. Тестування ноутбука на максимальних режимах з контролем температури
Чому обирають наш сервіс-центр?
• Сертифіковані спеціалісти
• Високопрофесійне німецьке обладнання
• Оригінальні деталі
• Гарантія на ремонт
• Більше 26 років успішної роботи
• Зручне розташування біля метро "Печерська"