Модне лазерне гравірування ноутбуків і планшетів в ДКТ!

Лазерне гравірування це чудова можливість зробити будь-яку звичайну річ унікальною. У всі часи унікальна річ цінувалася набагато більше, ніж річ серійного виробництва.

Технології лазерного гравірування дозволяють наносити будь-який напис або зображення на обраний Вами матеріал. Використовуючи можливості лазера - можна створити унікальний подарунок на важливу подію, або персоніфікувати будь-який аксесуар, для себе особисто.

І пам'ятайте! Ключовим моментом в подарунку є тема «Особистого Подарунка». Адже дуже мало існує людей, які б не оцінили іменний подарунок. Так його не можна потім передарувати :)) Але головне, що пам'ять залишиться на все життя.
Вам звичайно ж видніше, що саме подарувати вашому другу, адже саме Ви знаєте його характер.
Але коли захочеться цей подарунок зробити персональним, звертайтеся до нас. Зробимо як найкраще.

Як правило наносяться зображення на:
пластик (ноутбуки, телефони, флешки і т.п.)
метал (зброя, столові прилади, аксесуари, предмети розкоші і т.п.)

Зображення, нанесене методом лазерного гравірування відрізняється високою стійкістю до стирання, а по довговічності воно таке ж як і сам гравіруемих матеріал. Чи не маловажно, що в процесі гравіювання не відбувається механічного та хімічного впливу на матеріал. Ми пропонуємо лазерне гравіювання (маркування) виробів з металу (шильди, підвіски, ручки, медичне обладнання, інструменти, деталі промислового виробництва, вимірювальне обладнання, брелочки, запальнички, сувеніри ...), виробів зі шкіри (календарі, блокноти, гаманці, візитниці, ремені , портфелі ...), вироби з пластику і скла, вироби з гуми і ін.

Лазерне гравірування на пластику

При лазерному гравіруваннi на пластику зображення виходить за рахунок змін кольору і/або змін структури поверхні. Виділяють чотири основних типи взаємодії лазерного випромінювання з речовиною:

• Вспенивание
За низької інтенсивності лазерного випромінювання зміна кольору і фактури поверхні викликана зміною структури матеріалу за рахунок нагріву і утворення в матеріалі застигаючих пухирців газу. Цей ефект подібний до того, коли зігнутий багато разів гнучкий пластик в місцях перегину стає світліше.

• Гравірування
Збільшення інтенсивності випромінювання підвищує температуру пластика вище точки плавлення, в результаті чого матеріал починає плавитися і випаровуватися. Як тільки це відбувається, структура поверхні набуває вигляду канавки (гравировки).

• Гравірування зі зміною кольору поверхні
При відносно високій інтенсивності лазера локальне випаровування матеріалу доповнюється обвуглюванням (карбонізацією) поверхні обробки. При цьому колір маркування стає чорним (темним).

• Зміна кольору поверхні (знебарвлення)
При певних параметрах випромінювання лазера відбувається дисоціація (розпад) молекул речовин, що входять до складу пластика, яка призводить до колірних змін. Це найбільш бажана ситуація, що дозволяє практично уникнути нагріву і отримати гладку поверхню маркування, але яка, проте, вимагає відповідного складу пластика, що передбачає можливість маркування його лазером.
Гравірування такого матеріалу як пластик, дає нам можливість наносити дуже зносостійкі і якісні зображення.

Лазерне гравірування на металі

Складність зображення не має ніякого значення, так як лазерний промінь здатний нанести його з точністю до чверті міліметра. А термін життя малюнка може бути яким завгодно. Від одного року, і до тих пір - поки корозія не розлучить Вас.

Лазерний промінь здатний робити малюнок будь-якої глибини, від якої залежить термін життя малюнка (чим глибше - тим довше).

Але важливо розуміти, що глибина трохи псує якість і якщо Ваш малюнок має багато суміжних ліній товщиною менше міліметра, то глибоке гравірування не найкращий для Вас варіант.

Але якщо ваш малюнок має зображення з великими лініями (міліметр і більше) - то особливо хвилюватися з цього приводу не варто.

Запам'ятайте! Будь-який виріб, який має металеву поверхню - може стати дійсно унікальним. І ми Вам в цьому допоможемо!

Ваша фантазія і наш лазерно-гравірувальний апарат - може перетворити звичайну річ в унікальну, аналогів якої може і не бути в природі.

Ціни на лазерне гравірування

Цінова політика на лазерне гравірування досить гнучка! І повністю буде залежати від складності малюнка і його об'єму.

Для наглядного прикладу ми наводимо в порівняннях ціни на конкретні товари з позначкою "максимальна", тобто в 99% випадках ціна за гравірування не перевищує даного ліміту (це при найскладніших роботах) але знову ж - за дуже рідкісним винятком.

Ціна може бути і мінімальна. Якщо Вам, наприклад, потрібно буде нанести невеликий напис дрібним шрифтом, то це буде коштувати 80 грн. (на пластику). А якщо такий же напис на металі - то це 100 грн. У разі оптового замовлення діє система знижок (обговорюється в індивідуальному порядку).

Грубо кажучи жорстких цін немає, все суто індивідуально! Ціна буде залежати від розміру написи, від глибини нанесення, від матеріалу і обсягу замовлення.

При оптових замовленнях - діє система знижок!

Але і маленький скромний заказік ми не залишимо без уваги!

ПРИБЛИЗНІ ЦІНИ:

Гравірування на флешці
пластик 1 шт.     від 80 грн.
метал    1 шт.     від 100 грн.
5 ... 10 шт.     від 70 грн.
10 ... 20 шт.     від 40 грн.
21 шт. і більше     договірна
Сьогодні флешка - такий же за важливістю предмет як мобільний телефон із записничком. Але мало кому спадало на думку, що звичайна на вигляд флешка - може стати дуже стильним аксесуаром як, наприклад, ремінь або годинник. Вона може підкреслити особисто Ваш імідж або працювати на імідж Вашої компанії (нанесення логотипу).
Ціна на гравірування на флешці формується в залежності від складності роботи. Оптовим клієнтам великі знижки. Всім нашим клієнтам ми гарантуємо швидке та якісне виконання замовлення.

Гравірування на телефоні
1 шт.     від 200 грн.
5 шт. і більше     від 150 грн.
Якщо телефону бізнес класу надати свій індивідуальний стиль, він буде в кілька разів привабливіший, ніж простий телефон преміум класу стандартного зразка.
Промені лазера здатні нанести малюнок або ж напис абсолютно будь-якої складності. Тому можете не обмежувати себе у виборі відповідного малюнка. В даному випадку Вам не потрібно буде підлаштовуватися під нашу техніку - тому що вона зможе підлаштуватися під Вас!
Лазерне гравірування на телефоні - допоможе Вам вирішити питання унікальності Вашого мобільного девайса.
Ціна на гравірування залежить від складності роботи: починаючи від 80 грн. за напис до трьох слів і від 200 грн. за нанесення малюнка.
Гравірування на телефоні зробить його оригінальним подарунком собі, близьким, друзям або партнерам по бізнесу.

Гравірування ноутбуків
середня ціна     800 грн.
на всю кришку     1500 грн.
Багато з нас вже давно звикли виділяти свій ноутбук за допомогою унікальних шпалер на робочий стіл, наклейок, накладок і т.п.
Але є варіанти і цікавіше!
Сьогодні вибравши необхідну картинку або напис і визначившись з розміром, Ви вже завтра можете демонструвати своїм друзям воістину унікальний ноутбук.
І головне, лазерне гравіювання на ноутбуці виглядає куди солідніше, ніж якась наклейка.
Ціна на гравіювання прямо залежить від складності та глибини малюнка.
В середньому виходить близько 800 грн.
Ви можете вислати нам вибраний Вами малюнок і наш менеджер зробить оцінку роботи.

Гравірування планшетів
середня ціна     400 грн.
на всю кришку     1000 грн.

Гравірування електронних книг
середня ціна     400 грн.
максимальна     800 грн.

Гравірування клавіатур
1 шт.     250 грн.
оптова     договірна
Не так давно з'явився новий напрям - гравірування букв на клавіатурі. Цим власники клавіатури, можуть підкреслити свою індивідуальність. Ми можемо нанести на клавіатуру Ваші ініціали, різні пам'ятні дати, знаки, в взагалі, все те, що Вашій душі буде завгодно. І якщо у Вас відсутня, наприклад, російська розкладка на клавіатурі - ми Вам допоможемо!
В роботу приймаються будь-які ноутбуки, в тому числі і Apple MacBook.
Вартість гравірування на клавіатурі залежить від якості самої клавіатури.
Оптовим покупцям знижки!

Важливо!
Під назвою «Гравірування клавіатур» розуміють нанесення кириличних символів (РУССКИХ / УКРАЇНСЬКИХ) на клавіатуру.
Якщо необхідно нанести символи на інших мовах, наприклад, АРАБСЬКА або іврит, то вартість виконання таких робіт складе +100 грн. до вартості гравірування.
Якщо розкладка клавіатури відрізняється від загальноєвропейського або американського стандарту (наприклад, канадська, шведська, німецька, французька, польська і т.д. і т.п.) і не на всіх клавішах можливо нанести кириличні символи в правому нижньому кутку клавіші, то вартість додаткових робіт складе +50 грн. до вартості гравірування.
Клавіатури з наклейками або залишками клею від наклейок на клавішах в роботу не приймаються. 

Гравірування на ноже
середня ціна     350 грн.
максимальна     700 грн.
Лазерне гравірування на ноже - це хороша можливість персоніфікувати власний ніж або ж зробити подарунок не тільки приємним, але і незабутнім, ексклюзивним. Цим Ви підкреслите значущість подарунка і особливе ставлення до того, кому він призначений.

Ми займаємося нанесенням будь-яких малюнків і написів на лезо ножа, рукоятку. Ви можете вибрати будь-який малюнок в інтернеті, або надати свій унікальний ескіз і він буде зображений на зброї з філігранною точністю.
Ціна на гравірування на ноже прямо залежить від складності та глибини малюнка.
Починаючи від 150 грн. і до 700 грн. за складну роботу.

Гравірування на ложці
1 шт.     від 100 грн.
10 ... 20 шт.     від 50 грн.
20 ... 50 шт.     від 30 грн.
50 ... 100 шт.     від 20 грн.
101 шт. і більше     договірна

Гравірування на металевій тарілці, чарці, кухлю, флязі і навіть термосі
1 шт.     від 200 грн.
максимальна     700 грн.
Сьогодні такі сувеніри, користуються великим попитом. Метал виробу значення не має. Ми приймаємо в роботу як срібло так і інші метали. Малюнок на Ваш вибір!

Гравірування на годиннику
звичайний напис     від 150 грн.
круговий напис     від 250 грн.
максимальна     500 грн.
З давніх часів найдорожчим, гарним, цінним і найкращим подарунком вважають годинник. Замовивши лазерне гравірування на годиннику в будь-якому вигляді, будь це привітання, пам'ятний напис або малюнок - це зробить Ваш подарунок незабутнім і неповторним. Можливості лазерного обладнання дозволяють робити малюнки дуже акуратними і точними, що дозволить нанести напис або ж малюнок дуже високої якості.

Гравірування на ручках
метал     від 100 грн.
пластик     від 50 грн.
оптова     договірна

Персональна ручка - це річ, якою людина користується досить часто. Особливо якщо посада людини безпосередньо пов'язана з роботою з документами. Нанести на ручку можна абсолютно все. Починаючи з привітання, закінчуючи мотивуючим текстом. Адже якщо на ручку нанести фразу, яка буде викликати в людині світлі почуття, то така ручка стане не просто улюбленою, але і вельми корисною - адже вона як мінімум пару разів на день буде піднімати людині настрій і самооцінку.

Гравірування на запальничках
метал     від 150 грн.
пластик     від 80 грн.
Якщо Ви вирішили подарувати запальничку, нанесіть на неї привітальне гравірування! І можливо саме Ваш подарунок в майбутньому стане чиєюсь сімейною реліквією і буде передаватися від батька синові. Одними з кращих запальничок завжди вважалися - запальнички від виробника zippo. Надайте їй оригінальність! Ви можете створити позитивний імідж своєї компанії, подарувавши такий подарунок, наприклад, своїм партнерам.
Співробітники нашої компанії виконують гравірування на запальничках, в різних обсягах, як в одиничному варіанті, так і масово. Зв'яжіться з нами за контактним телефоном, і ми зможемо Вас більш детально проконсультувати з цього питання.

Гравірування на зброї
напис     від 200 грн.
меленький малюнок     від 300 грн.
середній малюнок     від 800 грн.
великий малюнок     від 1600 грн.
максимальна     3000 грн.
Найкращим подарунком для чоловіка може стати зброю з персональним гравіруванням. Більшість чоловіків люблять зброю так само віддано, як і будь-яка жінка прикраси. Ми наносимо лазерне гравірування на пістолети, револьвери, гвинтівки, рушниці, мисливські ножі, мечі, шпаги, шаблі, кинджали, кортики, ... - це простий спосіб нанести на зброю пам'ятний напис або вишуканий орнамент на дерево, метал, пластик і т. i. Ви можете нанести на зброю будь-які важливі дати, імена, вітання та все те, що відповідає моменту торжества. Гравірування зробить будь-яку річ індивідуальною і підкреслить її красу.
Вибір малюнка або напису дуже серйозний етап, так як від нього безпосередньо залежить складність виготовлення замовлення. Вартість гравірування на зброї залежить в першу чергу від складності роботи і вже потім від глибини малюнка.

Гравірування на кулонах
1 шт.     від 200 грн.
максимальна     400 грн.
Кулони, медальйони, підвіски, браслети - їх носять і діти, і дорослі, і жінки, і чоловіки. Настільки невигадливі на перший погляд вироби відомі нам з глибокої давнини. Протягом багатьох століть вони виступали в якості оберегів і магічних амулетів. В наші дні кулон може грати різну роль в залежності від того, що на ньому зображено. Дуже часто їх дарують коханим людям, близьким родичам, друзям. Великою популярністю користуються кулони для закоханих пар з іменами, фотографіями, цитатами і фразами про любов.
Ви можете вигравірувати будь-який символ, дарчий напис, девіз, пам'ятну дату, цитату, церковну молитву, ім'я власника кулона або коханої людини, фотографію кумира або «другої половинки», можливе нанесення фотографії з весілля або репродукції картини.
Кулони, медальйони, підвіски, браслети і навіть запонки можуть бути з металу, пластику, скла, сувенірних сплавів всілякої форми і розміру.
Дуже популярне сьогодні гравірування фотографій на кулонах для закоханих. Існує так само безліч рішень для гравірування на запонки, які вважаються класичним подарунком чоловікові на 23 лютого.
Гравірування - це відмінний спосіб надати простій ювелірній прикрасі сенс, неповторність і відобразити індивідуальність власника.
Наш майстер із задоволенням виконає для Вас лазерне гравірування ювелірних прикрас із золота, срібла, платини. Ви можете замовити нанесення фотографії, візерунка, імен, ініціалів, дарчого напису або гарної фрази на кулоні або запонках. При цьому виріб не втратить свою цінність, зовнішній вигляд не постраждає, а гравірування аксесуарів буде триматися вічно.

Важливо! Ми виконуємо тільки саму роботу з нанесення напису/малюнка на предмет, що надається клієнтом. У нас в наявності немає металевих пластин (шильдиков), запальничок, фляг, ручок і тощо.

Всі роботи з нанесення гравірування ми виробляємо на особистому обладнанні, при цьому ми повністю несемо перед клієнтом відповідальність за виконання роботи, а також ми гарантуємо, що робота буде зроблена якісно і по можливості швидко.

Пам'ятайте, що якість нашої роботи буде залежати в першу чергу від матеріалу, на який наноситься гравірування.
Оскільки існують різні сорти пластика і металу...
У разі якщо у Вас буде неякісний матеріал, ми Вам про це обов'язково повідомимо!

Наша компанія знаходиться в Києві. Але ми працюємо з усіма регіонами України та доставку зможемо здійснити в будь-яке місце, де є відділення «Нової Пошти».

Зателефонувавши до нас по телефону

Ви можете дізнатися ціну в індивідуальному порядку!

Замовлення на гравірування приймаються на території нашого салону-магазину "ДКТ"

12:00 - 19:00    понеділок – п'ятниця