Компанія ДКТ (DKT) вже 30 років сама постачає та продає ноутбуки, планшети, моноблоки (десктопи), сервери, комп'ютерні станції...
В магазинах ДКТ (м.Київ) Ви можете не тільки купити ноутбук, але й підібрати до нього всі необхідні аксесуари (рюкзак, чохол, сумка, підставка під ноутбук і багато іншого).

Cайт працює 7 днів на тиждень. Ви можете оформити замовлення на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення зручних для Вас умов доставки та оплати у робочий час. Наші менеджери завжди готові відповісти на всі Ваші запитання, а якщо Вам не звично здійснювати покупку через інтернет, Ви можете прийти до нас в одиз з наших магазинів.

• ДКТ - постачальник ноутбуків №1

• Перший в Україні спеціалізований салон-магазин ноутбуків

• Перша компанія, яка почала системно поставляти ноутбуки в Україні з 1993 року

• Біля 500 моделей ноутбуків у наявності, а також офісна техніка та аксесуари

• Індивідуальний підхід до Ваших вподобань

• Ви оціните професіоналізм наших консультантів

• Власний сервісний центр.
 
Більше 30 років успішної роботи
У квітні 2023 року ДКТ відзначило своє 30-річчя роботи на українському ринку комп'ютерної техніки.
І так як сьогодні мало хто з гравців ІТ-ринку в нашій країні може похвалитися таким досягненням, ми пишаємося тим, що вже чверть століття надаємо своїм клієнтам реальні гарантії і завжди виконуємо свої зобов'язання.

Трохи історії...
З перших днів роботи компанія ДКТ (Досягнення Комп'ютерної Техніки) спеціалізувалася в області поставок портативних комп'ютерів. Варто нагадати, що в момент її появи в 1993 році на українському ринку практично була відсутня можливість придбання ноутбуків інакше, як за попереднім замовленням. Тому поява в центрі Києва торгового залу, де можна було на власні очі познайомитися з мобільними ПК і придбати їх без затримки на доставку, викликало великий інтерес у покупців.
Про успіх ДКТ в створенні стабільно працюючого каналу поставок лептопів в Україні свідчить той факт, що компанії належало близько 50% ринку портативних комп'ютерів в період з 1993 по 2001. Спочатку нею була зроблена ставка на ноутбуки Toshiba, які на той момент були одними з лідерів на світовому ринку. Тому в нашій країні до 2001 року цiй торговiй марцi належала частка 50%. Причому портативні комп'ютери Toshiba користувалися успіхом і в корпоративному і споживчому напрямку. У 2001 році ДКТ розширила лінійку ноутбуків, запропонувавши своїм клієнтам кращі пристрої від Samsung, IBM, HP і Fujitsu-Siemens.
Тривалий період свого розвитку ДКТ поєднувала розширення власної роздрібної мережі і нарощування партнерської мережі. До 2003 року налічувалося понад 60 дилерів компанії, які працювали по всій Україні. А роздріб ДКТ налічувала чотири магазини в центрі Києва. Успішною була і робота корпоративного підрозділу, в активі якого виграні тендери на постачання ноутбуків таким клієнтам, як UMC, Київстар, МАУ, CocaCola, Winner Ford, Адміністрація Президента України і багатьом іншим.
У 2004 році компанія вирішила посилити свою онлайн-присутність, в результаті чого з'явився інтернет-магазин DKT.UA. При цьому успішно продовжив свою роботу і салон комп'ютерної техніки на бульварі Лесі Українки, який і сьогодні дозволяє потенційним покупцям наживо познайомитися з новинками.
З 2011 року ДКТ почала активно постачати ще й ноутбуки Apple і Sony.
Сьогодні найбільш популярними у клієнтів компанії є портативні комп'ютери Dell, HP і Lenovo. Це й не дивно, адже на частку цих трьох брендів на світовому ринку припадає понад 70%.