Спеціалізований сервіс-центр по ремонту ноутбуків

HP   ASUS   DELL   LENOVO   ACER   TOSHIBA

 

Кваліфікована діагностика, модернізація
Професійний гарантійний та післягарантійний ремонт
Профілактична чистка ноутбуков

 
 Чому обирають нас? 

• Сертифіковані спеціалісти.
• Високопрофесійне німецьке обладнання.
• Оригінальні деталі.
• Гарантія на ремонт.
• Більше 30 років успішної роботи.
• Зручне розташування біля метро "Чернігівська".

Сервісні центри по виробникам.

Розцінки сервіс-центру.

Адреса:

м. Київ, метро "Чернігівська", проспект Леоніда Каденюка, 23

Години роботи:

з 10:00 до 19:00  Понеділок - п'ятниця
перерва: з 14:00 до 15:00
Узгоджуйте візит за телефоном:
+38 044 585 84 58
E-mail: support@dkt.kiev.ua

 

Більше 30 років успішної роботи

Піклуючись про своїх клієнтів, в 1993 році компанія ДКТ першою на території України відкрила сервісний центр по ремонту ноутбуків. Вже 30 років наші фахівці здійснюють кваліфіковану діагностику, модернізацію і професійний ремонт всіх типів ноутбуків. З 2002 року "ДКТ-Серсо" є авторизованим сервіс-центром по ремонту ноутбуків Toshiba. У червні 2005 року компанія Toshiba присвоїла йому статус найвищого рівня сервісу "Level1 +", який видається ексклюзивно єдиної компанії в країні.

Всі фахівці сервіс-центру стажувалися в Німеччині в сервісному центрі TOSHIBA GmbH, підтверджують щорічну атестацію і мають багаторічний досвід успішної роботи на комп'ютерному ринку України. «ДКТ-Сервіс» має потужну технічну базу, а також всіма необхідними комплектуючими для професійного обслуговування ноутбуків в найкоротші терміни. На складі сервісу завжди можна знайти потрібний блок живлення, клавіатуру, акумулятор, матрицю і багато іншого.

Навіть найкращий комп'ютер вимагає дбайливого догляду і, на жаль, іноді ламається. Ось тоді стає вкрай важливо, щоб він виявився в дійсно умілих руках, адже від цього буде залежати тривалість його подальшої «життя». Втім, наша майстерня ноутбуків може виявитися корисною для Вас не тільки в разі поломки комп'ютера. Скориставшись нашими послугами з діагностики та модернізації, Ви не тільки можете вдихнути нове життя в ваш лептоп, але і зможете запобігти можливим з ним неприємності.

Сьогодні не проблема знайти сервісний центр, але дуже важливо не помилитися з його вибором! Нас відрізняє багаторічний досвід швидкої і якісної роботи. Власний склад запчастин і зручне розташування.

Хотілося б відзначити деякі важливі моменти, що стосуються умов гарантійного та післягарантійного обслуговування:

• Якщо Ваш ноутбук має гарантію, то турбуватися Вам нема про що. Ми вирішимо будь-яку з Ваших проблем в найкоротші терміни. Однак перед тим як звернутися за допомогою в сервісний центр, перевірте - чи не пов'язана передбачувана несправність комп'ютера з неправильно встановленим програмним забезпеченням або розрядженим акумулятором. Дефекти, пов'язані з програмним забезпеченням, усуваються, як правило, шляхом переустановлення операційної системи з доданого до Вашого ноутбука компакт-диска. Рекомендуємо також заглянути на технічну сторінку сайту фірми-виробника, де Ви завжди можете знайти оновлені версії BIOS і драйверів.

• Якщо так вийшло, що Ви випадково механічно пошкодили апарат під час гарантійного терміну, то, після виробництва платного ремонту, Ви знову будете захищені гарантійними зобов'язаннями фірми.

• Важливо відзначити, що термін гарантії продовжується на весь час перебування Вашого ноутбука в нашому сервісному центрі.

• По гарантійним умовам виробника, сервісний центр не несе відповідальності за збереження що знаходяться в комп'ютері даних, проте ми зробимо все від нас залежне, щоб їх зберегти. Більш того, при наявності технічної можливості, ми віддамо на час ремонту Вам жорсткий диск ремонтується комп'ютера.

• Зверніть увагу на те, що гарантія поширюється виключно на відмови, пов'язані з виробничими дефектами, тобто ремонт апаратів з механічними пошкодженнями (або, наприклад, залитих рідинами) є платним. За фірмовим стандартам допускається також наявність деякого числа непрацездатних точок на матричному дисплеї.

Наш сервіс-центр здійснює гарантійний (безкоштовний) і післягарантійний (платний) кваліфікований і якісний ремонт ноутбуків: Toshiba, Sony, Apple, Asus, Acer, HP, Dell, IBM, Lenovo, Samsung.

Ремонт проводиться на високопрофесійному німецькому обладнанні: інфрачервоної ремонтно - паяльної станції ERSA IR 550 Plus. Сервісний центр ДКТ надає весь спектр робіт на материнських платах ноутбуків, від ремонту пошкоджених роз'ємів живлення до заміни видеопроцессора.

А тепер пару слів про необхідність періодичної профілактики Вашого ноутбука:

Всім відомо, що профілактика завжди обходиться дешевше, ніж лікування.А Вашого комп'ютера, як і нам з вами, дуже корисний професійний профілактичний огляд. Адже саме він допоможе істотно знизити ризик серйозної поломки вироби. Регулярне чищення від потрапила на охолоджуючу систему і материнську плату пилу і заміна затверділої, яка втратила свої теплопровідні властивості термопасти на радіаторах процесора і відеочіпа знижує ймовірність виходу з ладу через перегрів, що може зажадати дорогого ремонту. Частка операційної системи від вірусів, дефрагментація файлової системи, оновлення програм та інші заходи не тільки підвищать продуктивність комп'ютера, але і стабільність його роботи.

І це далеко не всі послуги, які ми готові Вам надати. З будь-яких питань, що стосуються ремонту і обслуговування ноутбуків, звертайтеся до наших фахівців в сервіс-приймання і ми не залишимо Вашу проблему без уваги і вирішення.