Технологію гнучких дисплеїв вже використовували при створенні смартфонів, сьогодні ж з'явилась можливість купити ноутбук в ДКТ створений за тією ж технологією.

Компактний, гнучкий екран, легендарна витривалість і неймовірна продуктивність - ноутбук ThinkPad X1 Fold створений для справжніх цінителів інноваційних технологій.

Ноутбук Lenovo з екраном, який можна скласти навпіл, доступний клієнтам салону ноутбуків ДКТ в декількох комплектаціях. Купивши ноутбук ThinkPad X1 в ДКТ з мінімальною комплектацією клієнт отримає тільки сам комп'ютер з блоком живлення і вбудованими 256 Гб пам'яті. У дорожчих комплектаціях доступний накопичувач більшого об'єму, стилус, клавіатура та модуль стільникового зв'язку. В списку аксесуарів у виробника є також підставка й бездротова клавіатура з трекпоінтом.

Дизайн X1 Fold настільки унікальний, що дехто називає його планшет, інші ноутбук, а часом навіть просто пристрій. Розміри даного комп'ютера схожі з ультрабуком: 158.2×236×27.8 мм в складеному положенні та 299.4×236×11.5 мм в розкладеному. Вага самого ноутбука 1 кг. Клавіатура і стилус додадуть ще приблизно 200 грамів. Стильний шкіряний чохол грає роль підставки. Рамка навколо дисплея покрита прогумованої вставкою, а основна частина корпусу зроблена з магнієвого сплаву. Планшет Lenovo ThinkPad X1 можна трохи зігнувши використовувати як книгу, а можна встановивши клавіатуру на половину екрану і піднявши другу, отримати майже звичайний ноутбук.

У Lenovo ThinkPad X1 Fold є два порти USB-C (3.2, Gen 2) та слот для SIM-карт в моделях з відповідним модулем. На корпусі є кнопки включення й регулювання гучності. Виробником вдало продумано місце для зберігання клавіатури та стилуса при транспортуванні комп'ютера. У складеному положенні Lenovo ThinkPad X1 Fold Gen 1 клавіатуру можна залишити в середині, а для стилуса є невелика петелька.

Екран X1 Fold Gen 1 згинається навпіл плюс тут встановлена ​​OLED-матриця для любителів насиченого зображення з високою роздільною здатністю 2048х1536 пікселів й співвідношення сторін 4:3. Дисплей сенсорний і підтримує роботу зі стилусом. Є функція повного або часткового затемнення дисплея для економії енергії.