Компанія «Досягнення Комп'ютерної Техніки» працює на комп'ютерному ринку України з 1993 року. Протягом усього цього часу нашою основною спеціалізацією є робота з корпоративними клієнтами в області поставки та обслуговування ноутбуків.

Корпоративний клієнт в нашому розумінні - це компанія, націлена на довгострокові партнерські відносини і що ставить ряд спеціальних вимог:

до постачальника:
• досвід роботи на ринку,
• відносини з вендорами,
• умови сервісного обслуговування,
• індивідуальний підхід до замовника;

до товару:
• популярність бренду,
• надійність,
• доступність на ринку,
• прийнятна ціна.

Всі вимоги, які Ви висуваєте постачальнику комп'ютерної техніки ...
У НАС УЖЕ ВРАХОВАНО!

Прямі взаємини з виробниками дають нам можливість надавати корпоративним замовникам корпоративні знижки та спеціальні ціни.

У корпоративних клієнтів є постійно діючі персональні знижки, спеціальні ціни від вендорів, отриманi за запитом під певного замовника, а також ексклюзивні пропозиції на певні моделі ноутбуків.

Наявність власного спецiалiзованого сервісного центру обумовлює одне з головних переваг роботи з корпоративним відділом «ДКТ» продаж та сервісне обслуговування – з одних рук!

Корпоративні клієнти обслуговуються в першу чергу в нашому сервісному центрі та їм гарантується скорочений до 48 годин термін ремонту. На час усунення неполадки вони отримують аналогічний пристрій з підмінного фонду. Для них проводиться безкоштовна настройка ПЗ і надається координаційна підтримка сервіс-менеджера. Таким чином, сервісні зобов'язання «ДКТ» перед корпоративними замовниками ширше за звичайнi сервіснi зобов'язання виробників комп'ютерів.

Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо дуже гнучкі умови оплати:
оплату за фактом поставки, а при укладенні договору відстрочку платежу!

Максимальний комфорт та ефективність Вашої взаємодії з усіма службами компанії «ДКТ» Вам забезпечить персональний менеджер. Завданням персонального менеджера є виконання усіх специфічних умов і вимог Вашої компанії.

Ми допоможемо Вам заощадити сили і час, забезпечивши безкоштовну доставку товару по Києву й Україні.

Якщо Вам необхідно упевнитися в правильному виборі моделі комп'ютера, або ознайомити з цією моделлю свого керівника для прийняття рішення про можливу покупку, ми пропонуємо видачу нових моделей для ознайомлення і тестування.

Якщо Вам необхідно оновити застарілий парк ноутбуків - для Вас працює система "Trade-In". Ми готові викупити у Вас старий ноутбук при купівлі у нас нового. При цьому проводиться оцінка старого ноутбука за реальною ринковою вартістю. Таким чином, Ви досягаєте економії бюджету при покупці нової техніки та списуєте стару з балансу підприємства.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у співробітників корпоративного відділу компанії «ДКТ».

Будемо раді співпраці!

Тел.: +38 044 461 96 00

E-mail: [email protected]