Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-51-56YW (NH.Q5WAA.001)

 

Acer Nitro 5 - це ігровий ноутбук з потужною начинкою і стильним оформленням. Процесор intel 9-го покоління і відеокарта від Nvidia дозволять вам насолоджуватися останніми новинками ігрової індустрії і розсікати по просторах мережі інтернет в пошуках цікавих медіа.

ЯКІСНА КОНФІГУРАЦІЯ

 

Дайте волю своїм ігровим навичкам з дискретною відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1650 на 4 ГБ відеопам'яті GDDR5 і процесором intel core i5 9-го покоління з діапазоном частот 2.4ГГц-4.1ГГц. FullHD IPS монітор на матовій основі дозволить в повній мірі насолодитися різними віртуальними світами, а вдосконалена звукова система на основі поєднання технологій Waves MaxxAudio і Acer TrueHarmony дозволить почути самих тихих супротивників.

Холоднокровність У найбільш ЖАРКИХ СИТУАЦІЯХ

 

Додаткове охолодження у вигляді 2-х спарених кулерів забезпечить оптимальну температуру при самих екстремальних навантаженнях, а технологія Acer CoolBoost дозволить збільшити швидкість вентиляторів аж до 10% і ефективність охолодження в цілому на 9%. Візьміть контроль температури в свої руки за допомогою функції NitroSense, в якій можна задати різноманітні показники параметрів температури, швидкості вентиляторів і ін.

СТИЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ

 

Зовнішній вигляд Acer Nitro 5 відразу дає зрозуміти оточуючим, вашу приналежність до касти геймерів і що головне для вас - це завзятість і перемога. Агресивне червоне підсвічування дозволить насолодитися улюбленими ігровими проектами навіть в непроглядній темряві. Клавіші з довжиною ходу в 1.6мм і приємним тактильним відчуттям додадуть ще більшу порцію позитивних емоцій від віртуальних світів.

 

ПОРТИ НА ВСі життєві випадки

 

Ноутбук Nitro 5 володіє самими різними портами для підключення периферійних пристроїв починаючи з HDMI закінчуючи USB 3.1 Type-C, що дозволить підключити новітні ігрові девайси, не боячись високого часу відгуку.

ГРАЙТЕ В НОВИНКИ З КОМФОРТОМ

 

Ігровим цей ноутбук назвали не просто так, адже на ньому ви зможете грати в новинки ігрової індустрії, не боячись непередбачуваних лагів і / або зависань, що дозволить відточити і в повній мірі продемонструвати свої навички. У свою чергу мережева карта Killer Ethernet дозволить призначити високий пріоритет мережі для будь-якої онлайн ігри, що дозволить зменшити пінг до мінімуму.

СТАНЬ ВЛАСНИКОМ ПОТУЖНОЇ ИГРОВОї МАШИНИ


Дізнатися ціну і повну характеристику цієї збірки ноутбука Nito 5 ви зможете у нас на сайті: Перейти на карточку товару

Ознайомитися з іншими конфігураціями цього ігрового монстра можна в нашому каталозі: Перейти в каталог NITRO 5