6g підключення

5G вже вийшов у декількох країнах, хоча поки складно сказати скільки ще часу знадобиться суспільству, щоб освоїтися з новою швидкістю. Адже додаткова швидкість не має великого значення для людей у високошвидкісних районах, де 4G швидше, ніж потрібно більшості користувачів, і поки не було запущено жодного додатка, який використовував би швидкість 4G на всі сто відсотків.   

Не зважаючи на це, в найближчі роки компанії будуть випускати все більше девайсів з 5G підключенням у порівнянянні з 4G телефонами, яких буде все менше і менше. З часом купувати 5G телефон буде так же «нормально», як зараз ви купуєте 4G телефон.

Як мінімум, це тому, що людям потрібні високошвидкісні телефони, а як максимум, через маркетингові кроки компаній на полицях магазинів буде з’являтися все більше пристроїв 5G з кількома опціями 4G (а згодом і без них).

Наприкінці минулого десятиліття ми навіть могли бачити згадки про 6G, але перед тим, як говорити про наступний крок, спершу, потрібно побачити, як швидко люди перейдуть на 5G, і чи справді нам буде потрібна ще більша швидкість мобільного інтернету.