Дилерський відділ компанії «ДКТ» вже більше 30 років плідно працює над популяризацією, продажем і підтримкою портативної комп'ютерної техніки та аксесуарів.

У 2001 році наші партнери вперше на території України отримали дилерські сертифікати компанії TOSHIBA по категорії «ноутбуки», а в 2002 році компанія TOSHIBA провела першу сертифікацію сервісних центрів доларів.

«ДКТ» постійно розширює та підтримує дилерську мережу. Підрозділ по роботі з дилерами взаємодіє з усіма регіонами України. На сьогодні мережа партнерів налічує понад 100 активних клієнтів.

Наші клієнти - це великі мережі магазинів, дистриб'юторські компанії, а також приватні підприємці.

Наша компанія гарантує високу якість товару плюс сервісне і гарантійне обслуговування, а також своєчасне виконання зобов'язань.

Дилерам початківцям, які ще не мають досвіду роботи, наші менеджери завжди готові прийти на допомогу і надати всю необхідну інформацію про розвиток даного бізнесу. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію.

Переваги роботи з дилерським відділом «ДКТ»:

Широкий асортимент товарів
На сьогоднішній день ми маємо широкий асортимент товарів, що дозволить Вам отримати весь перелік товарів в одному місці НЕ роз'їжджаючи по місту для збірки замовлення.

Низький рівень цін
Компанія «ДКТ» є партнером більшості виробників і найбільших дистриб'юторів, володіючи перевагою перед останніми в широті асортименту.

Схема роботи обговорюється індивідуально в кожному конкретному випадку

Персональний менеджер
При первинному зверненні до нас за Вами закріплюється персональний менеджер, який буде оперативно вирішувати всі комерційні, технічні та організаційні питання.

Простота замовлення
Ви можете швидко зробити замовлення товару зв'язавшись з Вашим персональним менеджером будь-яким зручним для Вас способом.

Резервування замовлення без внесення передоплати

Зручне розташування складу
До нас можна зручно під'їхати практично з усіх напрямків, що позбавить Вас від можливих простоїв в пробках. Перед будівлею компанії є стоянка.

Швидке обслуговування
Весь процес, починаючи від спілкування з менеджером, оплатою товару і закінчуючи отриманням товару зі складу відбувається на одній території, що позбавить Вас від роз'їздів по різних районах міста і збереже Вам час і нерви.

Оплата за товар проводиться найбільш зручним для Вас способом

Товарний кредит (призначається індивідуально фінансовим відділом)
Ми можемо надавати кредити і відстрочки платежу нашим клієнтам, які після деякого часу співпраці з нами, стали нашими друзями.

Робота під замовлення
У наших постійних клієнтів є можливість замовити товар, відсутній в прайс-листі.

Доставка товарів по Україні
Ми організуємо Вам доставку товару за допомогою перевірених і надійних транспортних компаній.

Інформаційна підтримка
На сайті компанії «ДКТ» Ви можете ознайомитися з докладним описом пропонованого товару (технічні характеристики, огляди, фотографії), новинами компанії, анонсами новинок асортименту, інформацією про заплановані та діючi спеціальнi пропозиції, маркетингові акції.
До Ваших послуг інформаційна розсилка (розсилається Вашим менеджером) прайс-листа, новин компанії, інформації про новинки, спеціальні пропозиції, маркетингові акції.

Технічна підтримка
Ви можете отримати консультацію технічного характеру будь-яким зручним для Вас способом. До Ваших послуг відділ програмного забезпечення та сервісний центр. У разі якщо Ви стикаєтеся з проблемою - ми робимо все можливе, щоб вирішити її в найкоротші терміни і найоптимальнішим чином.

Маркетингова і рекламна підтримка
У нашій компанії існують маркетингові програми спрямовані на стимулювання продажів, забезпечення інформаційними та POS-матеріалами, проведення виїзних конференцій, семінарів, презентацій, спільних рекламних кампаній дилерів і вендорів, навчання персоналу тощо. Ми завжди відкриті для нових ідей та рішень, до їх обговорення та спільно з нашими партнерами втілювати їх в життя.
Ми вдячні нашим партнерам за ту високу довіру, з якої складається і від якої залежить наша репутація. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб робота з дилерським відділом була максимально вигідною і зручною для кожного дилера.

Ми впевнені, що Ви оціните якість і швидкість обслуговування наших менеджерів, а також конкурентоспроможність наших цін і актуальність продуктів.

Будемо раді співпраці!

Тел.: +38 044 230 69 00
E-mail: dealer@dkt.kiev.ua