Відповідно до «Закону про захист прав споживача» Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки.

В ДКТ обмін і повернення БЕЗ ПРОБЛЕМ протягом 30 днів!

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:
• товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п.;
• товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
• збережені всі ярлики і заводське маркування;
• є в наявності товарний чек.

Тобто Ви маєте право обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути Вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

У разі, якщо Ви звернулися в впродовж 30 днів з моменту покупки з проханням обміняти товар неналежної якості на Вашу думку, але товар відповідає критеріям товару належної якості, в такому випадку Продавець проводить обмін товару.

Але якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку / акту сервісного центру, авторизованого виробником товару, про те, що умови експлуатації не порушені.

Обміняти або повернути товар можна в нашому магазині:
Адреса: м.Київ, пр. Юрія Гагаріна, 23 (біля метро "Чернігівська")
Години роботи: з 10:00 до 19:00 понеділок - п'ятниця
Обов'язково узгоджуйте свій візит з менеджером
Телефон: 0-800-21-11-41

При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт, товар, упаковку, всі комплектуючі, гарантійний талон, товарний чек і заповнити заяву встановленого зразка.

Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.

Якщо Ви живете не в Києві, можете відправити товар назад за свій рахунок за допомогою кур'єрської служби доставки "Нова пошта". Подробиці пересилання і умов повернення уточнюйте у менеджера.